Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piekoszowie

Pracownicy

 

Lp

Imię nazwisko

Stanowisko

Telefon

E-mail

1

Justyna Malarczyk

p.o. Kierownika

41 30 63 185

gops@gops.piekoszow.pl

gops_pie@poczta.onet.pl

justyna.malarczyk@gops.piekoszow.pl

gops_pie@poczta.onet.pl

2

Anna Danisz

z-ca Kierownika

41 30 63 175

gops@piekoszow.pl

anna.danisz@gops.piekoszow.pl

3

Anna Szwarc

Główna księgowa

41 30 63 188

anna.szwarc@gops.piekoszow.pl

4

Paulina Zaczkowska

Księgowa

41 30 63 188

paulina.zaczkowska@gops.piekoszow.pl

Pracownica socjalni

5

Anna Czech

Specjalista pracy socjalnej

41 30 63 178

anna.czech@gops.piekoszow.pl

6

Anna Rosłońska

Specjalista pracy socjalny

41 30 63 178

anna.roslonska@gops.piekoszow.pl

7

Alicja Dudek

Starszy specjalista pracy socjalnej

41 30 63 177

alicja.dudek@gops.piekoszow.pl

8

Teresa Sieradzan

Starszy pracownik socjalny

41 30 63 177

teresa.sieradzan@gops.piekoszow.pl

9

Elżbieta Sztuka

Starszy pracownik socjalny

41 30 63 176

elzbieta.sztuka@gops.piekoszow.pl

10

Karolina Paździerz

Starszy pracownik socjalny

41 30 63 176

karolina.pazdzierz@gops.piekoszow.pl

11

Katarzyna Kuc

Pracownik socjalny

41 30 63 175

katarzyna.kuc@gops.piekoszow.pl

 
         
         

Świadczenia rodzinne, fundusz alimentacyjny

14

Barbara Kędziora

Inspektor

41 30 63 172

barbara.kedziora@gops.piekoszow.pl

15

Katarzyna Sosnowska

Inspektor

41 30 63 173

katarzyna.sosnowska@gops.piekoszow.pl

16

Halina Porzuczek

Pomoc administracyjna

41 30 63 181

halina.porzuczek@gops.piekoszow.pl

Asystenci rodzin

17

Jadwiga Trojanowska

Starszy asystent rodziny

41 30 63 179

jadwiga.trojanowska@gops.piekoszow.pl

18

Jadwiga Jakubczyk

Asystent rodziny

41 30 63 179

jadwiga.jakubczyk@gops.piekoszow.pl

 

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny

Zegar